overzicht

September 2019
7 Jan Eilander
8 Theater aan de Markt 15.00 tot 19.00 uur
17 Astillero
18 Javier Guzman
25 Esther Groenenberg & band
Oktober 2019
2 Kasper van der Laan
9 Djurre de Haan (alias AWKWARD i)
15 Lebbis
16 Arlan Feiles
30 Eli Goffa
November 2019
3 Julika Marijn
6 Thijs van de Meeberg
13 Micheline van Hautem & Erwin van Ligten
201 Janneke de Bijl
27 Sonico
28 Tryo
December 2019
11 Stefano Keizers
15 The Preacher Men
18 Helge Slikker
Januari 2020
8 Daniëlle Schel
14 Her Majesty
24 Nationaal Theaterweekend – verrassing
25 Nationaal Theaterweekend – verrassing
26 Nationaal Theaterweekend – verrassing
29 Flip Noorman
Februari 2020
4 Kim Hoorweg & Mike Boddé
5 Jan Beuving
12 Fuse
16 David Luning
21 Tierradentro
Maart 2020
3 Jim Speelmans
4 Yorick van Norden & Judy Blank
8 Eric Vaarzon Morel, Oene van Geel, Eline Welle
11 Anne Neuteboom
18 Ekaterina Levental
25 Mark van de Veerdonk
31 Matangi Quartet & Carel Kraayenhof
April 2020
5 De Grote Haay
8 Chris Verlaan & Maarten Westra Hoekzema
15 Alex Roeka
21 Wouter Monden
22 Mondo Leone
September 2018
2 Theater aan de Markt, van 14:00 tot 19:00 uur
18 YOUP VAN ’T HEK
19 HENRY VAN LOON
26 VRIJDAG EN SANDIFORT
27 JAVIER GUZMAN
Oktober 2018
2 ROB EN EMIEL
10 KATINKA POLDERMAN
16 VICTOR VILLENA & FERNANDO OTERO
17 PATRICK LAUREY
18 PIETER DERKS
31 ERIC VAARZON MOREL
November 2018
1 MARTIJN KARDOL
6 MICHA WERTHEIM
7 DRIES BONGAERTS
14 NATHALIE BAARTMAN
21 ERIC VLOEIMANS EN JUAN PABLO DOBAL
29 MATTHEWS’ SOUTHERN COMFORT
December 2018
12 JEROEN VAN MERWIJK
16 TRIO ESCAPADA EN OMAR MOLLO
19 BERTOLF & BAND
Januari 2019
9 RAYEN PANDAY
13 FLORIZOONE, MASSOT EN HORBACZEWSKI
22 DAYNA KURTZ
30 DORONA ALBERTI
Februari 2019
6 ROFFA TANGO TRIO
10 POPPENTHEATER KOEKLA
13 VICTOR LUIS VAN ES
19 SON OF TOWN HALL
21 FRESKU
Maart 2019
5 CARLOS DENIA, ARTURO RAMON EN IRENE ÁLVAREZ
6 SOUNDOS
10 HOWARD VAN DODEMONT
13 THE WIENERS
17 EVA VAN DEN BOSCH
20 DE CABARETPOEL
27 FRED DELFGAAUW
April 2019
3 ALEX PLOEG
5 THE COSMIC CARNIVAL
10 KEES VAN AMSTEL
14 MARIA DE FATIMA
17 O’DREAMS
24 ROBERT JAN STIP
September 2017
3 Theater aan de Markt 15 tot 18 uur
19 Frank Boddin en Erwin van Ligten
20 Erik van Muiswinkel
26 Jasper van Kuijk
27 Rundfunk
Oktober 2017
4 Bert Wagendorp
10 Carel Kraayenhof en Juan Pablo Dobal
12  Ali B
18 Tim Fransen
31 Emilio Guzman
November 2017
7 Martijn Koning
8 Clean Pete
15 Op Sterk Water
21 Het Volk
26 Ida van Dril en Michiel Schreuders
28 Eva Crutzen
29 Cor Bakker en Fay Claassen
December 2017
6 Anne Neuteboom
13 Zijlstra trio
17 Maria Adriana Collective
19 VERRASSING!
20 Johan Goossens
Januari 2018
10 Jochen Otten
16 Alex Roeka
21 Dikkie Dik en de Taart
24 Stefano Keizers
30 Shtetl band Amsterdam
 
Februari 2018
6 Rene van Meurs
7 Britta Maria, Maurits Fondse en Oleg Fateev
13 O’Dreams
20 Johan Fretz
21 Mad About Mountains
Maart 2018
6 Javier Guzman
7 Rod Picott
13 Esther Groenenberg
18 Jeroen van Veen
21 Marjolijn van Kooten
28 Cosmic Carnival
April 2018
10 JW Roy en band
15 Cuarteto Lunares
17 Steef de Jong
24 Eric Vloeimans, Tuur Florizoone en Jörg Brinkmann
September 2016
4 Theater aan de Markt
14 Dolf Jansen, Veilig
20 De Jong & Van Santen (voorheen Schudden), Ark [Try-out] Voorstelling geannuleerd
27 Theo Nijland, Desalniettemin
28 Onno Innemee en Kees Torn, Eraf met dat dak Voorstelling geannuleerd
Oktober 2016
4 Daniel Arends, De Afterparty
5 Jan Rot, Jong & Veelbelovend
11 De Partizanen, Welkom in Partizanië
16 Plainsong, Reimaging Richard
25 De Wëreldbänd, Släpstïck
November 2016
1 Henry van Loon, Sleutelmoment [Try-out]
2 Robb Murphy, Sleep tonight
8 Dorona Alberti,Käsebrot
16 Elke Vierveijzer, Om Te Janken Zo Mooi
22 Capital Tango,Tango met een twist
29 Ad Vanderveen, Rogier Pelgrim en Bony King, Singer-songwritersfestival
December 2016
7 Jan Beuving, Raaklijn
14 Micha Molthoff trio
18 Haytham Safia Qu4rtet, Kerkconcert Zoelmond
21 Oeloek, OpSchmùck
Januari 2017
11 Patrick Laureij, Dekking Hoog
18 Marcel de Groot, Held
22 Guus Westdorp en Ernst de Corte, Lied van mijn vader
24 Eric van Sauers
25 ®-Chestra met Shaza Hayek en Nader Issa, Sham
 
Februari 2017
1 OldenOsborn, #Life
5 Wijnand Stomp, Jip & Janneke (3+)
7 De KolonieMT, Rudy
14 La Pat, Winter’s choise
15 Martyn Joseph
21 Cabaretpoel, Vier keer leuk!
Maart 2017
8 De Kift, De tijd
12 Pocket Opera, OperAthriller
15 Pieter Jouke, Dingen die ik dacht
21 Gerard van Maasakkers en Franc Cools, Maar liefje, nu heb je geen voetjes
24 Max Meser, ingelast vrijdagavond-concert
29 Jeroen Leenders, Wildeman
April 2017
4 Roos Blufpand, Hoe Dan
9 TG Graasland, Brrr! (4+)
11 Vincent Geers, Je moet het maar durven
19 Quatro Ventos, Vinte Anos Quatro Ventos
25 Kiki Schippers, Wie Kijkt?
26 Eric Vloeimans en Florian Weber, Live